Fairy Prestij Temizlik

Fairy

Temizlik Ürünleri

Birçok farklı kategoride hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulan temizlik ürünleri, her bütçeye yanıt verecek çözümleri bir arada sunmaktadır. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek içeriklerde hazırlanmış olan temizlik ürünlerinde mutfaktan kozmetiğe kadar birçok farklı kategoriye bir arada ulaşabilmektesiniz. Sizlerin beklentilerine her zaman yanıt verecek kaliteye sahip olan temizlik ürünleri ile yaşam kalitenizi daha da arttırabilirsiniz.

Burada yer alan temizlik ürünleri en iyi ve kaliteli markalar arasından seçilerek satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler sorunsuz olarak en kısa sürede adreslerinize ulaştırılmaktadır. En iyi temizlik ürünlerine en iyi fiyat garantisi ile sahip olmak için siz de bu avantajları kaçırmayın.

Temizlik Ekipmanları

Temizlik malzemeleri çeşitleri prestij temizlikte 4 kategoride sergileniyor. Bu kategoriler; Temizlik araç gereçleri, temizlik sarf malzemeleri, aparatlar, çöp kova ve konteynerler temizlik ekipmanları kategorisinde var olan ürünlerdir.

Prestij temizlik sarf malzemeleri ise fırçalar ve süpürgeler, çekçekler, sünger ve bezler, moplar ve paspas çeşitleri vardır. Metal ve plastik çöp konteynerleri de temizlik ekipmanları arasında bulunan ürünlerdir.

Aparatlar arasında; paslanmaz çelik montajlı köpük sabun aparatı, dispanser havlu aparatı ve çeşitli modelleri, içten çekmeli tuvalet kâğıdı aparatı, köpük ve sıvı sabun aparatı, mini orta ve jumbo tuvalet kağıdı için kullanılan aparatlar ve daha aklınıza gelen her türlü temizlik malzemeleri ve çeşitlerini yılların verdiği tecrübe ve bilgileri ile kaliteli temizlik ekipmanlarını bulabilirisiniz.

Kullan At Ürünler

Hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alan kullan at ürünler hem sağlık açısından hem de zaman açısından tasarruf sağlar.

Kullan At Ürünler Nelerdir?

Kullan at denilen ürünler plastik çatal, kaşık, bıçak ve tabaklar, plastik bardaklar, eldivenler, köpük tabaklar, alüminyum tabaklar gibi ürünler hayatın her alanında kullanılabilen ürünlerdir. Kullan at ürünlerin faydası oldukça fazladır. Hem ekonomik tasarruf sağlar hem de kalabalık ortamlar da insanların kullanması kolay olur. Cenaze, düğünler ve diğer kalabalık ortamlarda pratiklik açısından kullan at ürünler son derece iyi seçenektir.

Özellikle alüminyum kullan at ürünler yemeklerin sıcak kalmasını sağlar. Hem de sağlıklı şekilde tüketilmeyi sağlar. Üstelik kullan at ürünler sayesinde bulaşık problemi de ortadan kalkmış olur.

Züccaciye

Her evin ihtiyacı olan mutfak ürünlerinin bulunduğu züccaciye kısmı siz değerli müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Su bardağından çay tabağına, sürahiden çay kaşığına birçok ürün mevcuttur.

Günlük ihtiyaçlara yönelik sunulan kısımda Paşabahçe ürünlerini müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca uygun fiyatlı olan ürünlerimizin internet üzerinden de tedarik edilebilmektedir. Tekli satılan çay tabakları ile eksik olan parçalarınızı da tamamlayabilirsiniz. İş yerlerinde ve evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygun fiyatlar sayesinde en düşük bütçeye dahi hitap etmekteyiz. Bulunan cam ürünlerimiz klasik modellerdir. Ürünler kırılsa eksilse dahi devamını firmamızdan temin edebilirsiniz. Çay süzgeci, demlik süzgeci gibi her yerde bulunmayan ufak züccaciye ürünlerimizde mevcuttur. Yine tekli kupalarımız, çay kaşıkları ile iş yerlerinizde, evinizde misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz.

Gıda Ürünleri

Gıda, yağlar, su karbonhidratların ve proteinlerin karışımı olan bir unsurdur. Gıda ürünlerin çeşitleri oldukça fazladır. Fakat temel gıda ürünleri listelerine bakıldığında en başta şu ürünler gelir; organik gıda çeşitleri, İnsan sağlığı için büyük önem arz eden süt ve süt ürünleri, kahve, bal, taze ya da kurutulmuş veya dondurulmuş meyve ile sebze çeşitleri, yumurta, siyah ile bitki çayları, buğday, pirinç, çavdar, mısır, yulaf, gibi ürünlerden elde edilen makarna, bulgur, un, yarma, gevrek, unlu mamuller ve benzeri tahıl gurubuna giren çeşitlerdir.

Ayrıca gıda ürünleri çeşitlerinden sayılan şeker, yağ ve bitki türlerinin yanı sıra alkol gibi fermantasyon ile elde edilen yiyecekler ile içecek çeşitleri de var.

 

Ambalaj Malzemeleri

Ambalaj malzemeleri kategorisinde, poşet ve torbalar ve streç film ve folyolar olmak üzere iki alt kategori bulunmaktadır. Poşet ve torbalar kategorisinde, çöp poşetleri ve diğer poşetler bulunmaktadır.

Çöp Poşetleri

Çöp poşetleri, ambalaj malzemeleri kategorisinde bulunan ürünlerdendir. Çeşitli çöp poşetleri mevcuttur. Bu çöp poşeti çeşitlerinden bazıları; dökme çöp torbası 100*150 cm, poşet battal (kg), kzn stan. mini siyah çöp poşeti 50 rulo, dökme çöp torbası 80*110 cm olarak sıralanabilir.

Diğer Poşetler

Diğer poşetler kategorisinde, hışır poşet (kg) ürünü bulunmaktadır.

Streç Film Ve Folyolar

Streç film ve folyolar kategorisinde bulunan ürünlerden bazıları şöyledir: Alüminyum folyo, palet streci, streç film kutusu 45*300 için, streç film 30*300 mt. 8 mikron.

 

Baskılı Ürünler

Kişilere özel kişisel baskılı ürünlerin sayısı fazla olduğu gibi, firmaların kurumsal reklamlarını yapmak adına dağıttıkları birçok baskılı ürünler de bulunmaktadır. Kişiler kendilerine özel tişört, cam ya da porselen kupa ve benzeri ürünleri çeşitli baskılar ile renklendiriyor veya anlatmak istediklerini o ürünlerinin aracılığı ile anlatıyorlar.

Örnek; sevgililer günü ve benzeri özel günlerde bir kişi sevgilisine bir jest yapmak için sevgilisinin ismini bir kupanın üzerine baskı uygulaması ile yazdırarak hediye edebiliyor. Ya da kişi, içinden geçeni bir baskı uygulaması ile sevgilisine anlatabiliyor. Bu ürün kupa, tişört, kalemlik veya herhangi bir süs eşyası da olabiliyor. Genelde baskılı ürünler ya tanıtım, ya da süs için tercih edilirler.

Mobilya Ve Hırdavat

Mobilya üretimini yapan firmaların en önemli malzemelerinden bir olan mobilya ve hırdavat ürünleri, mobilyanın yapım aşamasında kullanıldıkları gibi, üretim sonrasında da kullanılan ürünlerdir.

Mobilyaların en önemli malzemeleri mobilya ve hırdavat ürünlerin başında, derleyici takım çantaları, el aletleri, çalışma sırasında olası yaralanma ve benzeri kazaları önlemek için kullanılan iş eldivenleri, mobilyaların parçalarını birbirine monte etmek için kullanılan çeşitli yapıştırıcılar, vidalar, mobilyalar için gereken tüm çivi çeşitleri, bantlar, matkap, uçları,organize vida kutuları, sonradan mobilyalarda oluşan pürüzleri yok etmek için zımpara türleri, ayrıca mobilyaların üretim aşamaları bittikten sonra mobilyaların kullanımlarını kolaylaştıran kapı ve asma kilitleri, çekmece rayları gibi birbirlerinden farklı ve mobilyalar için faydalı malzemelerdir.

 

Prexo Hijyen Ürünleri

Prestij temizlik ürünleri farkıyla sitede bulunan prexo hijyen ürünlerinin bir çok çeşidi web sitesinde bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında; prexo soft u 250 mL, prexo dispenser, prexo dezenfektan 2000 mL, ivrexo soft u 250 mL, prexo el kremi aparatı, lindesa el kremi 50 mL, Lindesa lipstick uv 20, Lindesa el kremi 50 mL, Lindesa el kremi 1000 mL, Physiderm uv 50 plus 100 mL, Ligana remo - tec 2000 mL prexo hijyen ürünleri kalitesiyle üretilen temizlik ekipmanları arasındadır.

Prestij temizlik, yaklaşık 35 yıllık tecrübesiyle tüm sektörlerin prexo hijyen ürünleri ihtiyacını karşılayan bir firmadır. Prestij farkını yüksek kaliteli ve hesaplı ürünlerle tanışınca ve kullanınca hissedersiniz.

Kırtasiye Malzemeleri

Günlük hayatımızda kırtasiye malzemeleri 7'den 70'e her bireyin kullandığı malzemelerdir. Her yaşa hitap eden ve herkesin ihtiyacına göre şekillenen malzemeler mümkündür. Boyaların, defterlerin ve diğer etkinlik malzemelerinin çocukların ilgisini çektiğini söyleyebiliriz.

Aynı zamanda ofislerine ve ya iş yerlerine alınacak herhangi malzemenin bulunacağı bir kapıdır. Öğretmen ve öğrencilerin sıkça kullandığı kırtasiye malzemeleri etkinlik zamanında birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda kitap, defter ve birçok kalem çeşitleri ile ihtiyaçları gidermektedir. Süslü kalemlerin, kokulu defterlerin olduğu bu mekanda kendinizden mutlaka bir şeyler bulmanız kaçınılmaz. Birçok kesime hitap eden bu malzemeler özellikle okulların açılması ile de yeni eğitim öğretim zamanında çocukların heyecan ile kullanmalarını sağlar.

 

Whatsapp Prestij Temizlik Whatsapp Whatsapp