Börfh Motor Temizleme Prestij Temizlik

Börfh Motor Temizleme

Börfh Motor Temizleme

Şirketimiz, uzun yıllardır siz değerli müşterilerine Börfh motor temizleyici ürünler sunmaktadır. Otomobil, kamyon, çim biçme makinesi, motosiklet, makineler, tekne ve bütün motor çeşitlerinin; kir, yağ ve lekelerini kusursuz bir biçimde temizlemek için bahsi geçen ürünü kullanmanız gerekiyor. Bu ürün tamamen su bazlıdır.

Son derece ideal bir temizlik ürünü olduğunu da belirtmek istiyoruz sizler için. Temizlenecek yüzeye bu ürünü püskürtün. Ardından birkaç dakika süresince bekleyin. Etkili içeriği sayesinde kirleri ve yağ lekelerini direkt çözen bir üründür. Yerleşen inatçı lekeleri de fırçayla beraber ovarsanız anında çıkarır. Çözülmüş olan yağ ve lekeleri suyla durulayınız ya da bir bezle beraber güzelce siliniz.

İnatçı Lekelere Son Verir

Ürün, inatçı lekeleri tamamen ortadan kaldırma konusunda oldukça başarılıdır diyebiliriz. Saniyeler içerisinde kir ve yağ lekelerinden bu eşsiz formül sayesinde kurtulabilirsiniz. Böylece zamanınız size kalır ve temizliğe çok bir vakit harcamamış olursunuz. Bu da sizi her konuda bir adım öne taşıyacak demektir.

Uzun Süreli Kullanım Sağlar

Ürün oldukça fazla miktarda olduğu için ve temizlik yapacağınız sırada az bir miktarının bile temizlik yapmaya yetmesi nedeniyle uzun süreli kullanım opsiyonu sağlamaktadır. Böylece satın aldığınız 5 kilogramlık olan bir Börfh motor temizleyiciyi bile uzun zaman boyunca kullanma şansı elde etmiş olursunuz. Harika değil mi?

Kolay Kullanım Sunar

Son derece kolay kullanıma sahip olan bir üründür. Motorda yer alan herhangi bir parçaya zarar vermez, tamamen güvenli şekilde bir temizlik sağlamış olur. Yıkanabilir türdeki motor ve ekipmanlarda tatbik edilme işlemi gerçekleştirilen, yoğun seviyedeki yağ ve lekelerin çıkarılması için tamamen kolay bir şekilde kullanılır.

Bisiklet, otomobil ve teknelerin temizliğinde dahi kullanılan bir üründür. Katran izi olmuş parça gövdesi ve beton alanlarda bile bu ürünü kullanabilirsiniz. Börfh motor temizleyici ürünümüzün hem sıvı hem de sprey versiyonu vardır. Her iki türü de kolay kullanım seçeneği ile sunulmaktadır. Böylece artık yüzeyler zarar görmeden, tamamen rahat bir şekilde temizlenebilmiş olacak. Müthiş değil mi sizce de?

Whatsapp Prestij Temizlik Whatsapp Whatsapp