Fotoselli Dezenfektan Aparatı

Fotoselli Dezenfektan Aparatı

Fotoselli Dezenfektan Aparatı

Düzenli el temizliği, enfeksiyonun yayılmasına neden olan mikroorganizmaların uzaklaştırılmasında ilk adımdır. Ancak tek başına elle temizlik, patojenleri öldürmek için her zaman yeterli değildir. Fotoselli dezenfektan aparatı, daha iyi hijyen koşulları sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Fotoselli dezenfektan cihazları, her türlü işletme için ideal bir üründür. Aynı zamanda ev ortamında da sıklıkla tercih edilir. Peki, fotoselli dezenfektan makinelerinin avantajları neler?

Etkinlik

Dezenfektan aparatları, manuel temizlemenin etkinliğini artırır. Bununla birlikte, patojenlerin %90'ından fazlasını ortamdan uzaklaştırma ve kullanıcı hatası riskini en aza indirme güvencesi de sağlar. Fotoselli dezenfektan makineleri ile mikropsuz bir ortam sağlamak kolaydır. Dezenfektan makineleri ile püskürtülen el dezenfektanları, elimizde bulunan mikropları alkol kullanımıyla öldürmek için tasarlanmıştır.

Kullanım Kolaylığı

Her cihazın uygulanabilirliğini ve verimini belirleyen en önemli unsurlardan biri de kullanım kolaylığıdır. Bir dezenfektan dağıtıcısı seçerken, manuel olanlardan farklı olarak kullanımı kolay olanı seçmenizde yarar vardır. Otomatik el dezenfektanı, dezenfektanı otomatik olarak dağıttığı için geleneksel olanlardan daha iyidir. Dağıtıcıya fiziksel baskı uygulamanıza gerek yoktur. Ellerinizi başlığın altına koymanız yeterlidir. Otomatik bir el dezenfektan aparatı, zamandan kazandırır ve yüksek verimlilik vadeder.

Standart Bir Doz Sağlar

Fotoselli dezenfektan aparatının en büyük avantajlarından biri, her iki eli de temizlemek için yeterli olan standart bir miktar sunmasıdır. Bu standartlaştırılmış dozlar, genellikle ellere püskürtülür. Bu da minimum israfa neden olur veya hiç olmaz.

Teması Ortadan Kaldırır

Manuel el dezenfektanları, dezenfektanın serbest kalması için pompanın itilmesini gerektirir. Elleri kirli olan insanlar bu cihazı kullanmak istediklerinde daha fazla mikrop yaymış olurlar. Fakat fotoselli dezenfektan cihazı, elle teması ortadan kaldırır ve kullanıcıların sağlığına destek olur. Otomatik el dezenfektan aparatı sayesinde mikropların insanlardan insanlara aktarımı önlenir.

Modern Görünüm

Temassız el dezenfektan makinesi, şık ve ergonomik bir tasarımla üretilmiştir. Ayrıca kuruldukları alanlarda modern bir görünüm sunarlar. İşyerinizde veya evinizde bir fotoselli dezenfektan makinesi kullandığınızda, iç mekanda üst düzey bir görünüm oluşturabilirsiniz. Hem görünümü hem de avantajları ile fark yaratan fotoselli dezenfektan cihazı, bütün alanlar için uygundur.

Whatsapp Prestij Temizlik Whatsapp Whatsapp